Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
224 hodnocení
5
221x
4
2x
3
1x
2
0x
1
0x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
PS
Petr Soldát
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.5.2020
Rychlé vyřízení objednávky i doručení. Proti ketodietám z Asie je to chuťově dobré. Chybí mi malá brožurka s doporučením na kombinaci s normální stravou.
JR
Jana Rickerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.4.2020
Vynikajúce....
AL
Anna Legerská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.4.2020
Super
JK
Jaroslava Keharová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.4.2020
Bleskové doručení, kvalitní a chutný produkt.
JR
Jana Rickerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.4.2020
Veľmi, niečo také treba aj na Slovensko... vaše produkty sú chutné ???????????????? rýchlo sa pripravujú a zasítia... najlepšie keto aké som mala možnosť vyskúšať ????
SN
Stefanie Neumannová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.4.2020
Naprosto spokojena s kvalitou produktu.
RT
Renáta Trcková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.4.2020
Super
LV
Libuše Vorlová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.4.2020
Velmi rychlé dodání.
LK
Ludmila Kolářová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.4.2020
Velká spokojenost, chutné, rychlá příprava.
KV
Katarina Virbová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.4.2020
Rýchla dodávka do zásielkovne, žiadne problémy. Som spokojná.
Jedlá neviem zhodnotiť, ešte som nekonzumovala.
VS
Veronika Spalová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.4.2020
Super, bála jsem se že jídla nebudou chuťově dobrá ale jsou výborné. ???? Mohu jen doporučuji.
BP
Blanka Peniašteková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.4.2020
Budu se opakovat, ale je to super
MZ
Marta Zuzánková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.4.2020
Velmi. Musím moc podékovat slečné z obchodu, která mné balíček dovezla až domú.
YJ
Yveta Jansová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.3.2020
super
HB
Helena Belatková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.3.2020
Velmi spokojená. Překvapení pro mne - jídla jsou velice chutná. Výhodou je, že se mohu "dojíst" povolenou zeleninou, kterou mám moc ráda.
MJ
Marcela Juzova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.3.2020
Jsem velmi spokojena
AB
Adriana Boleková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.3.2020
vsetko ok
ZZ
Zuzana Zelinska
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.3.2020
Všetko super
A
Alex
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.3.2020
Velká spokojenost, chuťově výborné
+ Vyzvednout lze ve středu města
