Nutriční poradenství Bonedere aneb nenecháme Vás v tom samotné

V tomto článku Vám bychom rádi představili naše nutriční poradenství v praxi. Co Vás tedy čeká? 

Pokud se rozhodnete pro redukci s Bonedere, bude nejprve nutné se rozhodnout, jakým způsobem chcete snížit Vaši hmotnost. Nabízíme 2 způsoby:

1. Redukce s proteinovou stravou Bonedere v kombinaci s normální stravou

   Tato metoda je vhodná pro ty, kteří potřebují upravit svou hmotnost, nechtějí nebo se nemohou věnovat výběru a přípravě pokrmů se správným obsahem proteinů, sacharidů a tuků. Je vhodná pro větší a střední rychlejší redukce. Potrvá cca 6 týdnů a navazuje na ni 2-měsíční kůra s doporučenou stravou a racionálním jídelníčkem upraveným podle dosažené cílové hmotnosti. 

    Výhody:

    NEMUSÍTE POČÍTAT KALORIE

    RYCHLÁ PŘÍPRAVA POKRMŮ

    VELMI CHUTNÉ FRANCOUZSKÉ POKRMY 

    PODPORA A MOŽNOST KONZULTACE KDYKOLI

    DOSAŽENÍ A UDRŽENÍ OPTIMÁLNÍ VÁHY 

2. Redukce s normální stravou

Tato metoda je vhodná pro střední a menší redukce a je určená všem, které jídlo baví ;-) Potrvá cca 4-6 týdnů a navazuje na ni 2-měsíční kůra s racionálním jídelníčkem. Modelový jídelníček vhodný po redukcích naleznete v rubrice Jídelníček: https://www.bonedere.cz/rubriky/jidelnicek/jidelnicek-bonedere-z-vlastnich-surovin/

    Výhody:

    PŘÍPRAVA POKRMŮ PODLE VLASTNÍ CHUTI 

    RYCHLEJŠÍ ZMĚNA ŽIVOTNÍHO STYLU 

    DOSAŽENÍ A UDRŽENÍ OPTIMÁLNÍ VÁHY

    SESTAVENÍ INDIVIDUÁLNÍHO JÍDELNÍČKU NA MÍRU

Oba způsoby pracují s jídelníčkem se zvýšeným obsahem bílkovin, sníženým obsahem  sacharidů a tuků. V obou případech respektujeme Vámi preferované potraviny a snažíme se o maximální součinnost. Prostě Vám to musí chutnat! ;-)

Také lze využít možnosti redukce pod odborným dohledem. 

Redukci pod odborným dohledem mohou využít všichni klienti, kteří vyplní vstupní dotazník zašlou nám jej k posouzení.  My pak na základě uvedených informací stanovíme velmi přesně energetickou hodnotu bazálního metabolismu a pracovního metabolismu, která se u každého klienta liší neboť je přímo závislá na pohlaví, věku hmotnosti a výšce každého jedince. Energetická hodnota bazálního metabolismu je takové množství energie, kterou potřebuje každý z nás k tomu, aby mohl žít, energetická hodnota pracovního metabolismu je pak takové množství energie, kterou potřebujeme k tomu, abychom mohli denně fungovat. A co naplat, jinak než stravou energii prostě nezískáme ;-)

Dále zajistíme vyšetření bioelektrickou impedanční metodou, ze které získáme informace o poměru svalů, tuků a vody a dalších parametrů. Podle výsledků analýzy pak sestavíme jídelníček přesně ušitý na míru každému klientovi podle jeho potřeb a doporučíme aktivity, které jsou při konkrétní redukci vhodné.

V rámci nutričního poradenství Bonedere pracujeme s našimi klienty dlouhodobě zejména proto, že nám záleží na tom, aby skutečně změnili životní styl, naučili se vybírat vhodné potraviny, přizpůsobovat stravu různým podmínkám a myslet na své zdraví!

Chcete - li se objednat k nezávazné konzultaci zdarma, napište nám na info@bonedere.cz nebo zavolejte na tel. 734863030. 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení