Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
224 hodnocení
5
221x
4
2x
3
1x
2
0x
1
0x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
L
Lenka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.2.2020
super
AH
Andrea Houškova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.2.2020
je to vyborna pomoc pri snizovani vahy
MH
Milena Hájková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.2.2020
velmi
L
Lenka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.2.2020
Super!
AJ
Anna Jínová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.2.2020
Byl to můj první nákup u této společnosti. Jsem spokojená.
Skvělý obchod, úžasně flexibilní a rychlá domluva, kvalitní produkty. Děkuji a doporučuji.
AL
Anna Legerská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.2.2020
Vynikající chutné zasytí
MT
Michaela Tauferová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.2.2020
Super obchod, rychlé doručení.
BP
Blanka Peniašteková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.2.2020
Jsem velmi spokojena se zbožím i s jednáním zaměstnanců.
TP
Tomas Paczek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.2.2020
Velmi spokojen, kvalitni zbozi a rychla dodavka zbozi.
MV
Marie Velehradská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.1.2020
****
DK
Dana Krondáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.1.2020
Jsem velice spokojená,příjemné jednání,rychlá dodávka.Naprostá spokojenost
JB
Jana Bidrmannová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.1.2020
Spokojenost, velmi chutné výrobky, možnost změny v akčním balíčku.
MD
Monika Dufková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.1.2020
Velká spokojenost
HM
Hana Myšková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.1.2020
VELKÁ SPOKOJENOST, OPRAVDU CHUTNE JIDLO
AD
Aneta Danihelová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.1.2020
Spokojenost
HM
Hana Míková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.1.2020
spooená
JK
Jiří Kchol
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.1.2020
Spokojenost
VS
Veronika Senohrábková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.1.2020
spokojenost, chutná jídla
HB
Helena Burešová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.1.2020
Bez připomínek. Jsem spokojena. Jídlo je dobré, zvláště polévky.
